Tutoriale Counter Strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Prezintate daca esti nou!!
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:57 am Scris de Admin

» JOCURI !!!
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:54 am Scris de Admin

» FILME/Reguli de postare a filmelor
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:49 am Scris de Admin

» Muzica Free!!
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:47 am Scris de Admin

» Problema cu servarul!!
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:45 am Scris de Admin

» Problema in jocul Counter Strike
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:42 am Scris de Admin

» Filme Counter Strike
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:38 am Scris de Admin

» Tutoriale!!
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:36 am Scris de Admin

» Tutoriale Counter Strike
FILME/Reguli de postare a filmelor Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:33 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


FILME/Reguli de postare a filmelor

In jos

FILME/Reguli de postare a filmelor Empty FILME/Reguli de postare a filmelor

Mesaj  Admin Sam Feb 13, 2010 2:49 am

1. Reguli de postare a filmelor:
1.1 Postati fiecare film la sectiunea potrivita (actiune,comedie etc.) sortarea o faceti dupa genul care predomina in acel film !
1.2 Nu discutati in sectiunea de prezentare a filmelor,doar in sectiunea libera comentariilor !
1.3 Respectati modelul de postare a unui film (prezentat mai jos) !
1.4 Nu postati acelasi film de mai multe ori,in caz contrar acesta va fi sters !
1.5 Este permisa postarea de linkuri de download a filmelor!!!
1.6 Marimea posterelor filmelor sa nu depaseasca marimea de 150x112 (pentru editare imagini puteti folosi urmatorul site: http://imageshack.us/ )

2. Model de postare a filmului:

Poster:

Numele Filmului : Knowing (Numere Fatale)

Cu: Nicolas Cage

Gen: Actiune,Drama,Mister,Thriller

Aparitie in Romania: 19.06.2009

Link trailer: https://www.youtube.com/watch?v=uxPQhm_Aq-E&feature=fvsr

Subiectul filmului: Un captivant action-thriller de proporÞii globale, filmul NUMERE FATALE A aduce omenirea faÞã În faÞã cu cele mai terifiante previziuni despre viitorul planetei. Acum, John Koestler (Nicolas Cage) este cel care trebuie sã lupte Împotriva numerelor fatale.

�n 1958, o clasã de elevi stocheazã Într-o capsulã a timpului desenele realizate În timpul unei ore de curs. Unul singur era deosebit. Cel realizat de o fetiÞã ºi care pãrea a fi o Înºiruire de cifre fãrã sens. Cincizeci de ani mai târziu, capsula este scoasã la luminã, iar ce se aflã Înãuntrul ei va schimba total viaÞa profesorului John Koestler, a fiului sãu Caleb ºi totodatã lumea pe care o ºtim.
John reuºeºte sã elucideze misterul numerelor, În urma unei descoperiri devastatoare: acestea conÞineau coordonatele fiecãrui dezastru major din trecut ºi viitor, locaÞiile ºi numãrul de victime. �n cursul evenimentelor, toate indiciile par sã conducã Într-o singurã direcÞie: fiul lui John a fost ales sã gãseascã mesajul prevestitor.
Din 19 iunie, action-thriller-ul NUMERE FATALE invadeazã marile ecrane. �ncepe numãrãtoarea inversã ºi John ºtie ce urmeazã sã se Întâmple. Tu ce ai face dacã ai ºti?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/02/2010
Localizare : Baia Mare

http://www.Ucigasi2010.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum