Tutoriale Counter Strike
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Prezintate daca esti nou!!
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:57 am Scris de Admin

» JOCURI !!!
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:54 am Scris de Admin

» FILME/Reguli de postare a filmelor
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:49 am Scris de Admin

» Muzica Free!!
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:47 am Scris de Admin

» Problema cu servarul!!
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:45 am Scris de Admin

» Problema in jocul Counter Strike
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:42 am Scris de Admin

» Filme Counter Strike
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:38 am Scris de Admin

» Tutoriale!!
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:36 am Scris de Admin

» Tutoriale Counter Strike
Cerere Moderator! Icon_minitimeSam Feb 13, 2010 2:33 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Cerere Moderator!

In jos

Cerere Moderator! Empty Cerere Moderator!

Mesaj  Admin Sam Feb 13, 2010 1:51 am

Regulament Moderatori!!

Citez Din Regulament :
6. Moderatorii
a) Moderatorii sunt persoane care au dreptul de a gestiona mesajele celorlalti utilizatori ai forumului.
b) Moderatorii se supun, ca oricare alt utilizator, acestui regulament si au grija ca el sa fie respectat.
c) Gestionarea mesajelor se face respectand prezentul regulament, abaterile grave sau repetate de la aceasta regula soldandu-se cu retragerea dreptului de a modera.
d) Functia de moderator nu implica privilegii ci responsabilitati. Functia de moderator implica posibilitatea de a edita, muta, sterge sau bloca mesajele celorlalti utilizatori.
e) Pot exista moderatori cu atributii restranse la cateva sectiuni ale forumului sau moderatori cu atributii peste tot forumul.
f) Functia de moderator este propusa si acordata doar de catre administratori si nimeni nu poate interveni in privinta aceasta.
g) Moderatorilor li se poate retrage dreptul de moderare doar de catre administratori. Destituirea se poate face fara un motiv anume insa acesta actiune va fi comunicata.
h) Desi nu este necesar, moderatorii pot da explicatii pentru actiunile lor.
i) Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor atunci cand un utilizator cere expres acest lucru.
7. Sanctiuni
a) Moderatorii au dreptul sa aplice sanctiuni ce constau in avertizarea publica sau privata, editarea mesajului, stergerea mesajului,
blocarea intregului fir de discutie, blocarea abilitatii de a trimite mesaje pe o perioada de la cateva ore la cateva zeci de zile, suspendarea contului
pe o perioada de la cateva ore la cateva zeci de zile. De asemenea, moderatorii fac propunerile pentru banare.
b) In cazul in care se observa o incalcare a regulilor, moderatorii vor sterge sau edita post-ul respectiv si persoanei in cauza i se va da WARN
( + 2 sau 7 zile de interdictie la post-are). Interdictia de a posta ramane la decizia moderatorului.
c) In cazul unei incalcari repetate a punctului 2f, 2g, 2h si 2i, moderatorii vor avertiza public sau privat utilizatorul in cauza.
d) In cazul incalcarii legii dreptului de autor,administratorii vor edita/sterge materialele incriminate si vor atentiona pe privat utilizatorul respectiv.
La abateri repetate de la aceasta regula se poate decide blocarea temporara sau definitiva a accesului la forum pentru persoana incriminata.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 25
Data de inscriere : 13/02/2010
Localizare : Baia Mare

http://www.Ucigasi2010.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum